Smart Solutions

Продукти

АгроТех

agrotech sm

     Опис

    Інформаційна система «Агротех» призначена для ведення автоматизованого обліку сільськогосподарської техніки, закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів, проведення обстеження машин на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації. Система дозволяє оперативно формувати аналітичну та статистичну інформацію, формувати звітність, отримувати достовірну та актуальну інформацію.

Система складається з наступних підсистем:

  • Суб’єктів господарювання;
  • Обліку машин;
  • Продаж с/г техніки;
  • Облік рахунків фактур;
  • Звіти про результати перевірок;
  • Постачання бланків;
  • Облік висновків;
  • Облік водіїв с/г техніки;
  • Криптографічний захист інформації;
  • Адміністрування та налагодження.

Підсистема «Суб’єкти господарювання»

Підсистема призначення для ведення обліку суб’єктів господарювання. Система дозволяє виконувати пошук по основним ознакам суб’єктів (Тип особи, Повна назва/ПІБ, Скорочена назва, Реєстраційний номер, ІНН/ЄДПОУ та іншим), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, створювати та редагувати вже існуючі записи, переглядати історію змін, та аудит по конкретному суб’єкту або групі суб’єктів.

Підсистема «Обліку машин»

Підсистема призначена для ведення обліку зареєстрованої, перереєстрованої, знятої з обліку та іншої сільськогосподарської техніки. Система дозволяє виконувати пошук по основним параметрам техніка (номер двигуна, номер кузова, транзитний номер, власник, в арешті та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк на бланках сурової звітності, створювати та редагувати вже існуючі дані сільськогосподарської техніки, переглядати історію змін, та аудит по конкретній техніці.

Підсистема «Облік рахунків фактур»

Підсистема призначена для ведення обліку рахунку фактури на сільськогосподарську техніку. Система дозволяє виконувати пошук по основним ознакам рахунків (номер рахунку, дата, тип, організація та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, друкувати рахунок фактуру, створювати та редагувати вже існуючі рахунки, переглядати історію змін, та аудит.

Підсистема «Продаж с/г техніки»

Підсистема призначення для ведення обліку продажів сільськогосподарської техніки. Система дозволяє виконувати пошук по продажам техніки за допомогою основних ознак (Власник, дата, техніка, та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк документів на бланках суворої звітності, створювати та редагувати вже існуючі дані по техніці, переглядати історію змін, та аудит.

Підсистема «Звіти про результати перевірок»

Підсистема призначена для ведення обліку результатів перевірок. Система дозволяє виконувати пошук за основними ознаками (номер, дата, організація, та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк даних, створювати та редагувати вже існуючі данні перевірок, переглядати історію змін та аудит.

Підсистема «Постачання бланків»

Підсистема призначена для ведення обліку постачання бланків. Система дозволяє виконувати пошук за основними ознаками (номер, дата, організація, та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк даних, створювати та редагувати вже існуючі бланки, розподіляти діапазони та самі бланки по областям, та районам, вести повний контроль за рухом та використанням бланків, переглядати історію змін та аудит.

Підсистема «Облік висновків»

Підсистема призначена для ведення обліку висновків. Система дозволяє виконувати пошук за основними ознаками (номер висновку, дата висновку, організація, техніка, особа, що видала висновок, та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк даних, створювати та редагувати вже існуючі висновки, переглядати історію змін та аудит.

Підсистема «Облік водіїв с/г техніки»

Підсистема призначена для ведення обліку водії сільськогосподарської техніки. Система дозволяє виконувати пошук за основними ознаками (номер документу, дата, , особа, що отримала, та інші), по результатам пошуку формувати відповідну звітність, виконувати друк даних, створювати та редагувати вже існуючі картки водіїв, переглядати історію змін та аудит.

Підсистема «Криптографічний захист інформації»

Підсистема дозволяє використовувати криптографічні засоби захисту інформації. Система дозволяє виконувати ідентифікацію та автентифікацію  користувачів, захист інформації при передачі та зберіганні її на робочих станціях користувача, та захист від змін даних. Також система дозволяє використовувати функцію ЕЦП для підтвердження та перевірки достовірності введених даних в систему, функція використання ЕЦП реалізована для всіх підсистем.

Підсистема «Адміністрування та налагодження»

Підсистема дозволяє виконувати адміністрування та налагодження для всіх ролей користувачів та всіх підсистем. За допомогою адміністрування система дозволяє виконувати повне налаштування прав доступу користувачів в залежності від специфіки роботи, також дозволяє виконувати налагодження підсистем в цілому.

Agrotex Box

 

d agr

 

©2019 Cмарт Солюшнс Україна. All rights reserved