Smart Solutions

Наша інфраструктура

Наша інфраструктура

Наша компанія має сучасний дата- центр, який надає у використання для потреб замовників.

Інфраструктура дата- центру складається з: комунікаційного ядра, прикладних серверних систем, каналів зв'язку, систем безпеки, систем резервування.

Комунікаційне ядро дата- центру побудовано на основі сучасного обладнання виробництва Juniper з використанням кластеризації та дублювання основних вузлів - маршрутизаторів і комутаторів.

Дата-центр підключений до мережі Інтернет з використанням високошвидкісних оптичних каналів зв'язку з піковою пропускною здатністю 48 Gb / s. Кілька каналів фізично розділені і мають різні точки включення для гарантованого присутності дата- центру онлайн в цілодобовому режимі.

Серверна область дата- центру знаходиться під цілодобовою охороною. Для віддаленого доступу до ресурсів дата- центру та інформації, що зберігається в ньому, використовуються віртуальні тунелі або криптографічне шифрування у випадку передачі даних.

У дата- центрі застосовуються системи резервування даних , електрики , критичних компонентів комунікаційного та серверного обладнання високого рівня.

В якості систем резервування даних застосовуються високорівневі дискові масиви серії HP StorageWorks.PJP

Для безперервного забезпечення електроенергією застосовуються інфрсатруктурние системи резервування живлення виробництва APC by Schneider Electric, а також дизельний генератор на випадок відмови міської електромережі.

Всі критичні елементи комунікаційного та серверного обладнання, такі як блоки живлення, комунікаційні плати, мережеві інтерфейси дублюються.

 

©2019 Cмарт Солюшнс Україна. All rights reserved